Serwis urządzeń RTV i elektroniki użytkowej

Serwis RTV specjalizuje się w naprawie:

– TELEWIZORÓW
– MAGNETOWIDÓW
– PROJEKTORÓW
– AMPLITUNERÓW KINA DOMOWEGO
– WZMACNIACZY Hi-Fi
– ODTWARZACZY CD
– ODTWARZACZY MP3
– ODTWARZACZY Blu-Ray
– ODTWARZACZY DVD
– WIEŻ HiFi
– KUCHENEK MIKROFALOWYCH

Naprawa telewizorów i sprzętu RTV – Kraków

W momencie przejęcia elektroniki przez nasze centrum serwisowe, przeprowadzamy fachową diagnostykę urządzenia w celu wykrycia wad i nakreślenia zakresu naprawy. Jej koszt, podawany początkowo w oparciu o doświadczenie, może w trakcie pracy ulec zmianie. Jeśli po weryfikacji cena odbiega od podanej, prosimy klienta o akceptację.

Ile kosztują naprawy sprzętu elektronicznego?

Należy pamiętać, że nie da się dokładnie, co do złotówki, określić ceny usługi bez sprawdzenia urządzenia. Wstępna diagnoza, choć zwykle trafna, może okazać się zawężona. Dla swoich klientów przygotowaliśmy również ofertę, w której to oni określają maksymalną cenę serwisu, która jest dla nich akceptowalna, a powyżej której rezygnują z naprawy telewizora czy sprzętu video. W przypadku reklamacji regeneracja wykonywana jest za darmo.

Termin wykonania naprawy zwykle nie przekracza 3 dni, z wyjątkiem sytuacji wymagających sprowadzenia części z magazynów zewnętrznych lub od dystrybutorów. Klient każdorazowo otrzymuje rachunek. Na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.   

Serwis RTV – Kraków. Naprawa elektroniki użytkowej.

Serwis M. B. M Electronics to miejsce oferujące szeroki zakres usług dzięki nowoczesnym sprzętom pomiarowym i mechanicznym. Nasi pracownicy w codziennej pracy wykorzystują mikroskopy stereoskopowe, profesjonalne myjki ultradźwiękowe, stacje lutownicze, aparaturę kontrolno – pomiarową oraz narzędzia precyzyjne. Tak zaawansowane wyposażenie serwisu i duże doświadczenie serwisantów daje niemal pewność, że jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej skomplikowane usterki. Na rynku krakowskich serwisów RTV odznaczamy się profesjonalnym podejściem do sprzętu audio – video. Oferujemy szeroką gamę oryginalnych części zamiennych różnych dystrybutorów. Tym samym spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Naprawiamy Wszyskie Marki:
Acer, Aiwa, Akai, Asus, Beko, BenQ, Canon, CASIO, Compaq, Deaewo, Dell, Denon, Epson, Hitachi, Ferguson, Fujitsu Siemens, Grundig, Harman Kardon, Hp, IBM, Infocus, JVC, Kenwood, Klipsch, Lenovo, LG, Magnat, Manta, Marantz, Max data, Medion, Mitsubishi, Nad, Nec, NOBO, Onkyo, Optima, Pacard Bell, Panasonic, Philips, Pioneer, Quadral, Rotel, Samsung, Sanyo, Sennheiser, Sharp, Sony, Thomson, Tonsil, Toshiba, Unitra, Uniwersum, ViewSonic, Yamaha, 3M i wiele innych

Zakres czynności serwisowych obejmuje:

– przeglądy i ekspertyzy,
– naprawy podzespołów elektronicznych
– serwis pogwarancyjny wszystkich producentów,
– kompleksowe czyszczenie i konserwacje
– naprawa i wymiana modułów elektronicznych,
– regulacje serwisowe
– i inne.

Konserwacja sprzętów audio i video w centrum serwisowym MBM

Autoryzowany serwis MBM Electronics to nie tylko serwis telewizorów i naprawa sprzętu rtv. Zajmujemy się również szeroko pojętą konserwacją. Usługi tego typu dedykowane są zwykle audio projektorom, odtwarzaczom CD i MP3 oraz wieżom Hi – Fi. Kompleksowe czyszczenie odbiornika i konserwacja jego części mogą okazać się korzystne również dla innych urządzeń. Każde z nich, podczas użytkowania narażone jest na kurz, pył oraz zmieniające się warunki. Wszystko to może negatywnie wpływać na wydajność i jakość elektroniki. Na co dzień zapominamy jednak o właściwej pielęgnacji, Uzmysławiamy sobie jej wagę dopiero, gdy nasze akcesoria odmawiają posłuszeństwa. Można temu zapobiec, wydłużając tym samym żywotność telewizora lcd czy projektora.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem elektronicznym w Krakowie, w celu sprawdzenia państwa sprzętów, dokonania niezbędnych napraw, czyszczenia, wymiany past i chemii.