Montaże, instalacje

Wykonujemy:

– Instalacje okablowania
– Instalacje kamer (analogowych, cyfrowych i IP)
– Instalacje i konfiguracje rejestratorów
– Konfiguracje dostępu do rejestratorów
– Konfiguracja kamer
– Dostęp do podglądu przez Internet lub telefon
– Modernizacje istniejących sieci monitoringu.

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją, montażem oraz dostarczaniem elementów do monitoringu dla klientów biznesowych jak i osób prywatnych.

Kamery zwane monitoringiem to powszechny sposób ochrony naszego mienia.
Teraz jeszcze większe możliwości poprzez podgląd przez Internet lub telefon.
W połączeniu z alarmami, gwarantują nam najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Oferujemy szeroki zakres kamer do wyboru.Gwarantujemy ich wysoką jakość i niezawodność. Niewątpliwym jest, to że już sam montaż kamer odstrasza potencjalnych intruzów i złodziei. Na pewno jest już pomocny do ich ujęcia. To idealna metoda ochrony zarówno obiektów biurowych, firmowych jak i domów czy mieszkań. Monitoring jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji. Nowoczesne systemy nagrywania pozwalają również na podgląd obrazu przez Internet za pomocą smartfonów, tabletów i inych urządzeń mobilnych. To wygodne rozwiązanie, gdy nie ma nas w domu lub w firmie. Możemy zdalnie szybko sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Najnowszym rozwiązaniem jest montaż kamer z czujnikiem ruchu, który nagrywa obraz tylko wtedy, gdy na monitorowanym terenie pojawi się obiekt. Nowoczesność przejawia się również w skompresowanych nagraniach ograniczając zużywaną powierzchnię dysku.


 

Doradcy biznesowi – MBM Electronics czekają na Państwa telefony w Krakowie, pod numerami:

12 416-37-37;
;