Kamery przemysłowe, kamery PTZ, telewizja przemysłowa - Kraków

Kamery IP (Megapikselowe)

Kamery IP – Tubowe
Kamery IP – Obrotowe
Kamery IP – Tubowe
Kamery IP – Kopułkowe
Kamery IP – Kompaktowe


Kamery AHD

Kamery AHD – Tubowe
Kamery AHD – Obrotowe
Kamery AHD – Kopułkowe
Kamery AHD – Kompaktowe

 

Rejestratiry IP

Rejestratory IP – 4 wejściowe
Rejestratory IP – 8 wejściowe
Rejestratory IP – 16 wejściowe
Rejestratory IP – 32 wejściowe
Zasilacze POE
Transmisja LAN po koncentryku
Switche
Routery , AP


Rejestratory AHD

Rejestratory AHD – 4 wejściowe
Rejestratory AHD – 8 wejściowe
Rejestratory AHD – 16 wejściowe
Rejestratory AHD – 32 wejściowe
Akcesoria do rejestratorów

 

Czy w Twojej firmie potrzebna jest telewizja przemysłowa cctv?

Nasze doświadczenie pokazuje, że kamery monitoringowe z wyższej półki, zapewniające dobrą rejestrację obrazu, mogą być przydatne w domach jednorodzinnych, jako zabezpieczenie przed potencjalnymi zagrożeniami, w małych rodzinnych firmach i w dużych przedsiębiorstwach, podnosząc bezpieczeństwo użytkowników.

Kamery przemysłowe w sklepie dostarczają ponadto właścicielowi, prostych informacji handlowych o potrzebach jego klientów, o gustach, o tym czego potrzebują, co wywołuje określone reakcje. Jest to bezcenna wiedza, prowadząca do udoskonalenia usługi i niejednokrotnie zwiększenia sprzedaży. 

Kamery zewnętrzne, kamery wewnętrzne, hd-cvi, ahd? Jaką kamerę przemysłową wybrać?

Kamera zewnętrzna czy wewnętrzna? To jedno z podstawowych pytań jakie zadajemy podczas konsultacji z klientem. Bo choć urządzenia do monitorowania są z reguły wyposażone w odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi, to te zewnętrzne muszą sprostać niejednokrotnie bardziej niestabilnej aurze. Producenci dokładają więc wszelkich starań by swoja elektronikę odpowiednio zabezpieczyć. Decydujący jest w tym przypadku współczynnik IP, czyli klasa szczelności kamery. 

Inną kwestią jest wielkość monitorowanego obszaru i oddalenie od chronionych obiektów, co kanalizuje wybór odpowiedniego obiektywu, z dostosowanym kątem widzenia. Ponadto zależnie od tego, czy zależy nam na szczegółowym i dobrze wyostrzonym obrazie czy też na ogólnym podglądzie, wybieramy między wysoką rozdzielczością a tą nieco niższą. Ważne jest też oświetlenie monitorowanego terenu, wpływające na jakość rejestrowanego obrazu oraz wybór opcji monitoringu z podczerwienią.

Kamery obrotowe PTZ – najnowocześniejszy monitoring wizyjny

Nowoczesne kamery PTZ, to kamery obrotowe posiadające możliwość poziomego i pionowego dostosowywania rejestracji. O tym co rejestruje monitoring, decyduje w tym przypadku zaprogramowany system lub operator. Można ręcznie przybliżyć lub oddalić, wyostrzyć obraz lub skierować obiektyw na wybrany obszar, zachowując niezmienioną, wysoką jakość obrazu. 

Niektóre kamery obrotowe programuje się na odpowiednie trasy patrolowe, które zapętlając się, zapewniają stałą ochronę obszaru. Kamery PTZ wyposażone są w czujniki ruchu – przerywają patrol i kierują podgląd w określonym kierunku.

Wykorzystuje się je głównie w monitoringu miejskim i galeriach handlowych, jednak wielorakość zastosowań i rozbudowane możliwości tego typu kamer przemysłowych, zachęcają kupujących. 

Montaż kamer przemysłowych Kraków

Wybór systemu monitoringu jest zależny od wielu czynników. Jako doświadczeni dystrybutorzy kamer przemysłowych, odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru. Oferujemy przy tym szeroki zakres czynności związanych z montażem monitoringu cctv – od wykonania projektu sieci kamer do monitoringu, poprzez dobranie odpowiednich serwerów i dodatkowego osprzętu, aż po montaż kamer. 

Warto przy tym zaznaczyć, że zewnętrzne i wewnętrzne kamery wideo to niejednokrotnie systemy bezprzewodowe. Nic więc nie stoi na przeszkodzie w trakcie montażu. Nie trzeba obawiać się kwestii okablowania, kucia ścian czy psucia elewacji budynku. 

Oferujemy swoje usługi głównie na terenie Krakowa i małopolski.


Doradcy biznesowi – MBM Electronics czekają na Państwa telefony w Krakowie, pod numerami:

12 416-37-37;
12 416-38-38;