Montaż i serwis projektorów

Zakres czynności serwisowych obejmuje:

  • przeglądy i ekspertyzy,
  • serwis pogwarancyjny wszystkich producentów,
  • kompleksowe czyszczenie (kanały wentylacyjne, układ optyczny, polaryzatory, matryce),
  • naprawa i wymiana modułów elektronicznych,
  • wymiana i regeneracja lamp do projektora,
  • regulacja projektorów (zbieżność, ostrość itp.),
  • i inne.

Serwisujemy wszyskie marki: Acer, BenQ, CASIO, Compaq, Dell, Epson, Hitachi, Hp, Infocus, LG, Mithubishi, Nec, NOBO, Optoma, Optima, Panasonic, Philips, Sanyo, Sharp, Sony, Toshiba, ViewSonic, 3M i wiele innych „

Firma MBM Electornics z Krakowa, zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem projektorów multimedialnych, od kiedy pierwsze z nich pojawiły się na polskim rynku. Z niesłabnącym zapałem poszerzamy swoją wiedzę w zakresie „rzutnikowych” nowinek technologicznych i możliwych usterek sprzętu. Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą i doradztwem, obsługą techniczną, montażem i szeroko rozumianym serwisem. O wysokim standardzie pracy świadczą zaś nasze realizacje i zadowoleni klienci, którzy nas polecają.

Naprawa projektorów – Kraków

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dostawcami z całej Polski posiadamy dostęp do większości części i podzespołów do projektorów. M. in. koła kolorów, DMD, bloki wysokiego napięcia, płyty główne, układy optyczne, lampy do projektorów, itd. Nasza oferta zaś oprócz pełnej dostępności dla klienta i szybkiej realizacji zakłada konkurencyjne ceny i należne gwarancje. 

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów posiadamy również serwis Od Drzwi Do Drzwi. Za pośrednictwem Kuriera lub Poczty, można przysłać do nas uszkodzone urządzenie, a my po wstępnej wycenie kosztów, akceptacji ich przez klienta i naprawie, odsyłamy go z powrotem. Jest to wygodna opcja, dzięki której właściciele projektorów z całej Polski mają możliwość oddania swojego rzutnika w ręce fachowców.

Projekty dla dużych firm i uniwersytetów – Kraków i nie tylko

O naszych kompetencjach i doświadczeniu niech świadczą nasze realizacje i zadowoleni klienci. Wśród licznych kontrahentów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, znajdują się też duże instytucje z małopolski takie jak: Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo Hutnicza. Jesteśmy przy tym otwarci na inne lokalizacje. Świadczymy kompleksowe usługi w szkołach średnich i podstawowych z całej Polski, w urzędach miast, muzeach oraz innych instytucjach publicznych. Obsługujemy firmy takie jak ABB, Tauron, BP, Comarch w zakresie zarówno projektorów, tablic interaktywnych, jak i serwisu sprzętu komputerowego oraz RTV.

Serwis rzutników Kraków – naprawa projektorów

Jeśli Twój rzutnik potrzebuje naprawy, zapraszamy do kontaktu. Przeprowadzimy dokładny przegląd urządzenia. Skontaktuj się z nami!

Doradcy biznesowi – MBM Electronics czekają na Państwa telefony w Krakowie, pod numerami:

012 416-37-37
012 416-38-38
 
Tablice Interaktywne

Serwis RTV

 

 

 

31-215 Kraków ul.Żabiniec 37

Pn-Pt 8:00 – 16:00

SZYBKI KONTAKT

(12) 416 37 37

tel.kom.600-333-136

e-mail :
tomasz.sliwa@mbm.krakow.pl
zwt@mbm.krakow.pl

 // polityka prywatnosci cookie

© Copyright 2015 MBM Electronics