Monitory interaktywne

Monitor dotykowy jest niemalże niezbędnym dodatkiem do nowoczesnym sal zajęciowych. Pozwala na stworzenie dla uczniów ciekawych zadań, podnosząc zainteresowanie tematyką prowadzonej lekcji. Tablica interaktywna to nieoceniona pomoc na zajęciach językowych, matematycznych, jak i komputerowych. Ogromna funkcjonalność oraz intuicyjne sterowanie sprawiają, iż każdy jest w stanie korzystać z monitora interaktywnego. Wysokiej jakości obraz pozwala natomiast na przejrzyste przekazywanie informacji. Ekrany sprawdzają się doskonale również poza placówkami edukacyjnymi. Śmiało wkraczają do sal konferencyjnych czy budynków użyteczności publicznej.

Monitory dotykowe – Kraków

Monitor dotykowy to doskonałe narzędzie do nauki. Według badań neurobiologów, proces zapamiętywania jest tym łatwiejszy, im więcej zmysłów zaangażujemy. Jeżeli do przyswojenia wiedzy z zakresu historii wykorzystamy jedynie wzrok i umiejętność czytania, ograniczymy swoje możliwości. Jeżeli natomiast podczas nauki posłuchamy muzyki danego okresu i rozwiążemy zadania multimedialne, sprawimy że dana wiedza nie będzie ulotnym wspomnieniem. Dużo łatwiej będzie odszukać ją w zakamarkach pamięci. Sterowanie monitorem interaktywnym za pomocą dotyku angażuje ponadto zmysł dotyku i rozwija motorykę.

Interaktywny monitor dotykowy to technologia w służbie nauki. Ekran sprawdzi się na każdym etapie edukacyjnym. W przedszkolu będzie ćwiczył spostrzegawczość dzieci, w przystępny i interesujący sposób wprowadzając je do świata wiedzy. W szkole średniej natomiast będzie narzędziem, które rozszerzy możliwości nauki w pracowni lekcyjnej i uatrakcyjni proces nauczania. Świetnie sprawdzi się też w szkołach językowych, proponując szereg zestawów interaktywnych i rozbudowane oprogramowania z możliwością dostosowania do potrzeb placówki.

Monitory interaktywne – Kraków

Czy warto mieć monitory interaktywne w swojej firmie? Ekrany interaktywne są stosunkowo proste w obsłudze. Od swoich użytkowników nie wymagają przeszkolenia technicznego, a samo podłączenie nie trwa długo. Profesjonalna firma zajmująca się tego typu sprzętem jest w stanie dostosować rodzaj ekranu i jego rozdzielczość do potrzeb kupującego. Zupełnie inny ekran będzie odpowiedni do przestrzeni konferencyjnej dużej firmy – wyposażony w wiele przydatnych funkcji i rozbudowane oprogramowanie. Inny natomiast w klubokawiarni czy holu siłowni. Tam pełnił będzie głównie funkcję tablic ogłoszeniowych, które można porównać do dużego telewizora.

Profesjonalne monitory powieszone na ścianie w firmie wpływają pozytywnie na jej wizerunek. Dzięki temu, że są łatwe w obsłudze, korzystać z nich może niemal każdy pracownik, podnosząc tym samym wydajność pracy zespołu. 

Interaktywna tablica dla szkół w Krakowie i nie tylko

Nasze usługi dostępne są głównie w Krakowie oraz okolicach, lecz rozważymy również prace w oddalonych zakątkach Polski. Oprócz sprzedaży monitorów dotykowych, których lista widoczna jest poniżej, w swojej ofercie posiadamy również szerokie zaplecze montażowe i serwisowe oferowanego sprzętu. W razie jakichkolwiek pytań na temat wyboru danego modelu służymy pomocą.

Monitory interaktywne, dotykowe (wszystkie monitory dostępne w wersji z komputerem lub bez komputera )

AVTEK
Monitor Interaktywny Avtek TouchScreen 55 Pro2
Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro2
Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 75 Pro2
Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 84 Pro
Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 98 Pro

CTOUCH
Monitor Interaktywny CTOUCH 55″ Laser Air
Monitor Interaktywny CTOUCH 65″ Laser Air
Monitor Interaktywny CTOUCH 70″ Laser Air
Monitor Interaktywny CTOUCH 75″ Laser Air
Monitor Interaktywny CTOUCH Leddura XTS 75″
Monitor Interaktywny CTOUCH Leddura XTS 98″

QOMO
Monitor interaktywny Qomo Quest 55

myBoard
Monitor interaktywny LED 65″ myBoard TE-XP

SMART
Monitor interaktywny 55” SMART 4055
Monitor interaktywny 55” SMART 8055
Monitor interaktywny 55” SMART Board 6055
Monitor interaktywny 65” SMART 4065
Monitor interaktywny 65” SMART 8065
Monitor interaktywny 65” SMART Board 6065
Monitor interaktywny 70” SMART Board E70 4070
Monitor interaktywny 75” SMART 8075
Monitor interaktywny 75” SMART Board 6075
Monitor interaktywny 84” SMART 8084
Monitor interaktywny 84” SMART Board 4084

HITACHI
Monitor Interaktywny Hitachi 65”, 75”, 84”

SAMSUNG
Monitor UD46C-B Samsung

Doradcy biznesowi – MBM Electronics czekają na Państwa telefony w Krakowie, pod numerami:

12 416-37-37;
12 413-03-11;