Monitoring Kraków. Montaż i serwis monitoringu oraz systemów alarmowych.

Wykonujemy:

– Instalacje okablowania
– Instalacje kamer (analogowych, cyfrowych i IP)
– Instalacje i konfiguracje rejestratorów
– Konfiguracje dostępu do rejestratorów
– Konfiguracja kamer
– Dostęp do podglądu przez Internet lub telefon
– Modernizacje istniejących sieci monitoringu.

Jako firma MBM Electronics działamy w Krakowie od 1993 roku. Nieprzerwanie rozwijamy swoje kompetencje w zakresie projektowania, instalacji, montażu oraz dostarczania elementów do monitoringu dla klientów biznesowych i osób prywatnych.

Nowoczesne systemy monitoringu – wsparcie dla domu i firmy

Instalacje alarmowe, profesjonalne kamery, sieci cctv to coraz bardziej powszechny sposób ochrony naszego mienia. Spotykamy się z nim na każdym kroku – w sklepach, biurach, urzędach czy placówkach służby zdrowia. Jest to skuteczna forma zabezpieczenia własności prywatnej i podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Niejednokrotnie wystarczy jedna lub dwie kamery, by poczuć się pewniej we własnym domu czy  zabezpieczyć firmę. To jak rozbudowany powinien być system kamer, żeby działać niezawodnie i spełniać podstawowe funkcje, należy przeanalizować ze specjalistą. System alarmowy to przecież nie tylko kamery przemysłowe czy odbiornik. To też odpowiednio dobrany dysk twardy, okablowanie, sieć. Jeżeli całość działa sprawnie, może być świetnym wsparciem dla osób prywatnych i firm, na każdym etapie działalności i rozwoju. Dodatkowym atutem jest prostota obsługi monitoringu wizyjnego i sieci alarmowej. Nie są konieczne żadne dodatkowe szkolenia. Przy niewielkim zaangażowaniu otrzymujemy efekt odstraszający dla intruzów. Uproszczamy też drogę w ewentualnym dochodzeniu swoich praw.

Prowadzimy:

Serwis monitoringu
Usługi instalacyjne
Montaż monitoringu
Instalacja monitoringu
Naprawa kamer ip
Naprawa kamer ahd
Naprawa rejestratorów
Serwis dahua
Serwis hikvision
Serwis kenik
Naprawa rejestartorów
Monitoring ip kraków
Monitoring ahd montaż
Instalacja okablowania
Motaż sieci
Kamery wifi motaż

Monitoring wizyjny czy system alarmowy? Na co się zdecydować?

System kamer monitoringu i instalacje alarmowe to dwa różne układy, wzajemnie się uzupełniające. Doskonale gdy możemy zdecydować się w domu lub firmie na oba rozwiązania. Alarm poinformuje Cię gdy na twoją posesję wtargnie niepowołana osoba. Czujniki w odpowiedniej konfiguracji ostrzegą również w przypadku pożaru czy podniesienia stężenia tlenku węgla w pomieszczaniach. Monitoring wizyjny natomiast pomoże w ewentualnym dochodzeniu swoich praw. Wszystko to, w połączeniu z wysoką jakością wykonania znacząco poprawi bezpieczeństwo Twojej rodziny czy pracowników.

Monitoring firmy – podgląd wizyjny z dowolnego miejsca 

Wyobraź sobie, że wyjeżdżając na wakacje czy w służbową podróż, jesteś w stanie na bieżąco śledzić co dzieje się na Twojej posesji lub w poszczególnych pomieszczeniach firmy. Brzmi jak abstrakcja? Dziś jest to już niemal standard nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Za pomocą smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych możemy szybko i z dowolnego zakątka ziemi, sprawdzić czy nasze mienie jest bezpieczne. Wystarczy odpowiednia konfiguracja monitoringu, w czym chętnie Państwu pomożemy.

Podgląd objętego monitoringiem terenu przez Internet, w połączeniu z systemem alarmowym, gwarantują niemal najwyższy stopień bezpieczeństwa. Jeśli niezbędny jest Ci monitoring w Krakowie,  woj. małopolskim lub w innym miejscu w Polsce, koniecznie zadzwoń do naszej firmy i zapytaj o usługi monitoringu.

Jak monitoring wizyjny poprawi funkcjonowanie Twojej firmy?

Na montaż monitoringu wizyjnego decydują się dziś właściciele przedsiębiorstw nie tylko ze względu na potrzebę podniesienia bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa dostarcza wiadomości na temat ewentualnych klientów i ich preferencji. W galeriach handlowych chociażby, systemy dozoru wizyjnego są w stanie przekazać informacje o tym, co zwraca szczególna uwagę kupujących. Wskazują, która z wystaw przykuwa uwagę przechodniów na tyle, by zachęcić do wejścia do środka i wydać pieniądze. Co za tym idzie, tak dostosować przestrzeń handlową, żeby przynosiła wymierne korzyści.

Najlepszy monitoring, w czasie rzeczywistym informuje o ilości osób przebywających w danej sferze. Gdy jest on zainstalowany na terenie całego obiektu, wprawnemu marketingowcowi dostarcza ogrom wiedzy i możliwości podniesienia jakości świadczonych usług. Systemy monitoringu wizyjnego są wiec inwestycją w rozwój i poprawę jakości świadczonych usług. 

Instalacja systemów cctv, montaż monitoringu – Kraków

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama kamer do monitoringu, kamer cctv oraz osprzętu technicznego. Wszystko czego potrzebujesz do stworzenia całej instalacji monitoringowej. Gwarantujemy przy tym wysoką jakość i niezawodność proponowanych przez nas narzędzi. Swoim klientom oferujemy sprzęt topowych marek z najlepszą jakością obrazu. Proponujemy też serwis urządzeń i instalację.

Wśród najchętniej wybieranych przez naszych klientów rozwiązań jest montaż kamer z czujnikiem ruchu. Nagrywają one obraz tylko wtedy, gdy na monitorowanym terenie pojawi się obiekt, ruch. Na uwagę zasługują również możliwość skompresowanych nagrań, ograniczających zużywaną powierzchnię dysku.

Z nami montaż kamer do monitoringu jest prosty!

Jeżeli zależy ci na bezpieczeństwie w Twoim domu i firmie i znasz się na systemach monitoringowych oraz alarmach, zapraszamy do jednej z dwóch naszych lokalizacji na terenie Krakowa. Będziesz mógł przyjrzeć się naszej ofercie i porozmawiać na temat zakupu odpowiednich systemów. 

Jeśli nie masz wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia, a zależy Ci na stworzeniu sprawnie działającej sieci monitoringu, można wszelkie zadania związane z jej zbudowaniem powierzyć nam. W swojej ofercie posiadamy dokładną wycenę monitoringu, projekt i realizację. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kontaktu.

Doradcy biznesowi – MBM Electronics czekają na Państwa telefony w Krakowie, pod numerami:

 

 

 

12 416-37-37;
12 416-38-38;