M.B.M Electronics

O nas Produkty Nasze serwisy Zgłoszenie awarii Kontakt 

Proponujemy rozwiązania w zależności od zapotrzebowania naszych klientów

Sprzęt elektroniczny jest w dzisiejszych czasach niezbędnym wyposażeniem każdego budynku mieszkalnego czy wchodzącego w skład przedsiębiorstwa. Bez niego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w pracy czy w domu. Zdecydowanie można zaryzykować również stwierdzenie, że działanie firm jest wręcz uzależnione od funkcjonowania sprzętu elektronicznego oraz sieci komputerowych, a także od zastosowania technologicznych rozwiązań, które umożliwiają świadczenie usług czy wytwarzanie produktów. Dlatego nowoczesna firma, by przynosić zyski musi iść z duchem czasu i otworzyć się na innowacyjne systemy.

M.B.M Electronics z Krakowa to marka dostarczająca nowoczesne technologie dla przedsiębiorstw

Już na początkowych etapach zakładania firmy należy zadbać o sieci komputerowe, które będą spełniały pokładane w nich oczekiwania. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia kompleksowe usługi wdrażania infrastruktury IT dla nowych biznesów, ale także dla osób prywatnych w zależności od potrzeb Klienta. Ponadto dostarczamy nowoczesne urządzenia biurowe m.in. drukarki wielofunkcyjne czy laptopy, gdyż wychodzimy z założenia, że praca na najwyższej jakości sprzęcie potrafi sprawić przyjemność, ale przede wszystkim ułatwia wykonywanie obowiązków. M.B.M Electronics odpowiada również za monitoring oraz jego montaż, dzięki czemu w łatwy sposób pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo rejestrowanych obiektów.

 


MONITORING


SIECI KOMPUTEROWE


URZĄDZENIA BIUROWE


SYSTEMY INTERAKTYWNE


SALE KONFERENCYJNE


PROJEKTORY


LAPTOPY / KOMPUTERY


SYSTEMY AUDIO

     

Systemy interaktywne to krok w przyszłość

Oprócz dostarczania urządzeń biurowych, podłączania przedsiębiorstw do sieci komputerowych czy instalowania monitoringu dla firm lub osób prywatnych, dbamy również m.in. o placówki edukacyjne oraz miejsca kultu religijnego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są systemy interaktywne, a także funkcjonalne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę, że są to metody, które dają ogromne możliwości. Z tego względu udostępniamy dotykowe tablice interaktywne, które ułatwią naukę i poznawanie świata dzieciom, a dorosłym pozwolą na zupełnie nowy model pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znajdziecie szeroki wybór urządzeń biurowych począwszy od kopiarek, skończywszy na kamerach do monitoringu.

 


 


 

Zapewniamy Państwu niezwykle precyzyjny dobór urządzeń w zależności do Państwa zapotrzebowania jak również od Państwa możliwości finansowych. Nasz Dział Handlowy zapewni Państwu najlepsze rowiązania w dziedzinach:

  Projektory, Kopiarki, Tablice interaktywne
  Monitory dotykowe, Komputery / Laptopy
  Nagłośnienie sal konferencyjnych
  Wyposażenie sal konferencyjnych
  Pracownie Komputerowe
  Sieci Komputerowe, Monitoring


 

 Punktualny przedszkolak

Pracownie informatyczne

Jimu
robot
Systemy
rezerwacji sal

Monitory
dotykowe 
         


Tablice Interaktywne


Serwis RTV
 

31-215 Kraków ul.Żabiniec 37

Pn-Pt 8:00 - 16:00


SZYBKI KONTAKT

(12) 416 37 37

tel.kom.600-333-136

e-mail :
mfrancuz@mbm.krakow.pl
zwt@mbm.krakow.pl

 

 // polityka prywatnosci cookie

© Copyright 2015 MBM Electronics