Serwis Kopiarek
Serwis RTV
Serwis Projektorów
Serwis Notebooków

Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasłoUMOWY SERWISOWE MBM ELECTRONICS


Aby zapewnić bezawaryjną pracę urządzeń dział techniczny proponuje swym klientom kilka rodzajów umów serwisowych.
Firma MBM ELECTRONICS zobowiązuje się w nich do:

 • utrzymywania danego urządzenia w stałej sprawności
 • regularnego wykonywania wszelkich zalecanych przez producenta przeglądów
 • jak najszybszej interwencji w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów eksploatacyjnych

Oto typy proponowanych przez nas umów serwisowych i ich szczegółowe warunki:


UMOWA STANDARDOWA

Nie ufają Państwo umowom zawierającym opłaty ryczłtowe? Zanim zmienią Państwo zdanie co do ich finansowej korzystności proponujemy Państwu umowę standardową. Na jej mocy pokrywają Państwo koszty obsługi i konserwacji kopiarki na podstawie obowiązujących cenników usług serwisowych i materiałów eksploatacyjnych. Nie tracą Państwo jednocześnie gwarancji utrzymania krótkiego czasu reakcji na wezwanie oraz pewności, że ceny w długim okresie czasu nie ulegną zmianie.


UMOWA CYKLICZNA

Koszty napraw, konserwacji i przeglądów pokrywane są zgodnie z obowiązującym cennikiem.Obsługa serwisowa obejmuje :
 • stałe konserwacje kopiarek oraz standardowe przeglądy cykliczne
 • niezbędne bieżące naprawy sprzętu
Obowiązek pamiętania o ustalonych wizytach cyklicznych należy do serwisu. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, to użytkownik ma oczywiście możliwość wezwania serwisu pomiędzy ustalonymi wizytami cyklicznymi. Obowiązuje również gwarancja krótkiego czasu reakcji oraz niezmienności cen na usługi podczas trwania umowy. Dzięki tej umowie klient ma pewność, że jego maszyna jest pod dobrą i stałą opieką prawdziwych fachowców. Jest ona również korzystna finansowo, dzięki rabatom za usługi cykliczne.


UMOWA RYCZAŁTOWA

Wspólnie z serwisem ustalają Państwo wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej, w ramach której serwis zapewnia:
 • stałą konserwację urządzeń raz w miesiącu, do maksymalnie raz na trzy miesiące, w zależności od zawartej umowy i obciążenia miesięcznego maszyny
 • naprawy bieżące urządzeń
Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z dojazdem i pracą serwisu, nawet w przypadku, gdy zajdzie konieczność wizyt częstych niż przewiduje umowa. Serwis zobowiązuje się ponadto do zachowania jak najkrótkszego czasu reakcji i gwarantuje w czasie trwania umowy niezmienność cen na usługi. Umowę tą polecamy szczególnie klientom chcącym zapewnić sobie stały nadzór administrowanym przez siebie maszynom oraz nielubiącym przykrych niespodzianek finansowych.


UMOWA CPC

Wspólnie z serwisem ustalają Państwo wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej oraz limit miesięcznie wykonywanych kopii. Miesięczna opłata odzwierciedla koszt wykonania 1 kopii w ramach ustalonego limitu. Zadaniem działu technicznego jest pełna obsługa serwisowa Państwa urządzeń, która obejmuje:
 • konserwacje
 • naprawy bieżące
 • dostarczanie koniecznych części i materiałów
 • ich wymianę
Umowa polecana szczególnie klientom administującym dużym parkiem maszyn. Zapewnia wysoką jakość kopii przy minimalnym zaangażowaniu ze strony administratora. Daje też możliwość dokładnego obliczenia oraz prognozowania kosztów eksploatacji.


UMOWA DZIERŻAWY

Umowa ta różni się zasadniczo od czterech typów umów przedstawionych powyżej. Możecie państwo korzystać na codzień z wybranego modelu kopiarki TOSHIBA, nie kupując jej !
Wspólnie ze specjalistami z działu technicznego i handlowego wybiorą Państwo odpowiedni dla swoich potrzeb typ kopiarki, zdecydują o okresie dzierżawy i ustalą wysokość miesięcznego czynszu. W ramach czynszu użytkownik może wykonać nieodpłatnie określoną ilość kopii. Dostarczamy również materiały eksploatacyjne oraz wykonujemy przeglądy i konserwacje.


Doradcy biznesowi - MBM Electronics czekają na Państwa telefony w Krakowie, pod numerami:

 • 012 416-37-37;
 • 012 416-38-38;

   

 • Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
  Copyright (c) 2014 All Right Reserved