Serwis Kopiarek
Serwis RTV
Serwis Projektorów
Serwis Notebooków

Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


bga_stand.jpg (77.54 Kb) FlexiaBGAESD.jpg (23.81 Kb) 68287_1.jpg (87.34 Kb)

Autoryzacje producentów, wsparcie techniczne i szkolenia serwisowe pozwalają nam na świadczenie usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnikiem naszej firmy jest organizacja serwisu techniki biurowej we wszystkich regionach Polski co stanowi dużą wartość ofertową dla Klientów o dużej ilości oddziałów. Dział logistyki nadzoruje terminowość wykonanych usług, jak również informuje na jakim etapie oraz z jakimi kosztami jest przeprowadzana naprawa.


Logista posiada stały kontakt ze wszystkimi inżynierami i technikami serwisu, co pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby Klientów serwisu. Nasi specjaliści dostępni są przez 6 dni w tygodniu. Interfejs internetowy oraz elektroniczna baza urządzeń pozwala naszym klientom na szybką rejestrację zgłoszeń oraz przechowywanie i raportowanie historii obsługiwanych przez naszą firmę urządzeń.

Pracownicy MBM na podstawie wczesnej diagnostyki pomogą Państwu ocenić stan urządzeń i koszty ich eksploatacji. Możemy służyć doradztwem w zakresie modernizacji urządzeń i zaproponować rozwiązania optymalne do Państwa potrzeb. Zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej, w trosce o ochronę środowiska świadczymy usługi związane ze złomowaniem starych urządzeń.

Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved