Interaktywność
Amodit
eDokumenty
Kopiarki
Projektory
Komputery
Drukarki etykiet
Nowości

Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


MBM Electronics w swym bogatym pakiecie rozwiązań systemowych oferuje Państwu także kompleksowe rozwiązania z dziedziny wydruku etykietowego.
Kompaktowe drukarki etykiet firmy Toshiba pozwolą Państwu na pełną kontrolę swych produktów i stanu magazynowego, łatwą inwentaryzację, korespondencję seryjną itp. Jest to doskonała drukarka do biura, apteki, punktów serwisowych, na zaplecze sklepu i hurtowni. Małe gabaryty, obudowa wykonana z trwałych materiałów i łatwość obsługi. Drukarka ta idealnie nadaje się do wydruku etykiet: z cenami, do oznaczenia środków trwałych w firmie, do oznaczania części serwisowych itp.

Proponowane drukarki wykorzystują między innymi najtrwalszy system wydruku etykiet, jakim jest technologia termotransferowa. W technologii termotransferowej obrazy tworzone są przez kontakt drukującej głowicy termicznej z kalką termotransferową, z której atrament przenoszony jest na etykiety. W technologii bezpośredniego druku termicznego obraz tworzony jest przez bezpośredni kontakt głowicy termicznej ze specjalnym papierem.B-SV4T

B-SA4TP

B-SA4TM


sx6_1.jpg (8.00 Kb) SV4D.jpg (8.86 Kb) B852.jpg (9.30 Kb)

B-SX6/SX8 B-SV4D B-852
W zależności od potrzeb można wykorzystać różnego rodzaju taśmy (papier/folia/poliester) otrzymując wydruk odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Na etykiecie istnieje możliwość umieszczenia między innymi adresu, oznaczenia produktowego, logo, kodu kreskowego, grafiki.


Przykłady etykiet:

MBM Electronics oferuje komplekowe systemy zawierające drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych jak i oprogramowanie obsługujące powyższe elementy. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać bliższe informację o powyższych systemach zapraszamy do kontaktu.

 
Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved