Interaktywność
Amodit
eDokumenty
Kopiarki
Projektory
Komputery
Drukarki etykiet
Nowości

Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


- najlepszy możliwy wybór w zakresie zaawansowanych rozwiązań komputerowych.


Wyjątkowe dziedzictwo firmy TOSHIBA wyrosło na gruncie trzech podstawowych wartości będących znakiem firmowym firmy TOSHIBA. Są to: jakość, innowacje, projekty. Razem tworzyły one budulec prawdziwego przywództwa w dziedzinie produktów w ciągu ostatnich 20 lat i będą siłą napędową wizji firmy TOSHIBA o wszechobecnym społeczeństwie sieciowym w kolejnych latach.


 • Najlepsza w swojej klasie jakość
 • Firma TOSHIBA ustanowiła standard w dziedzinie dostarczania niezawodnych produktów o wysokiej jakości. Po 20 latach utzrymywania pozycji lidera w mobilnych rozwiązaniach komputerowych, oferujemy swoje niezrównane doświadczenie w dziedzinie produkcji oraz dogłębną wiedzę dotyczącą produktów, dzięki czemu klienci mogą wybrać firmę TOSHIBA z pełnym zaufaniem. Nasze programy testowania elementów obejmują najsurowsze testy kontroli jakości. Zaangażowanie firmy TOSHIBA w osiąganie wysokiej jakości rozciąga się też na doskonałą obsługę klientów i długookresową pomoc techniczną dotyczącą produktów.

 • Niezrównane innowacje
 • Podstawą sukcesu firmy TOSHIBA jest udowodniona zdolność do opracowywania najnowocześniejszych technologii. Systemy opracowane przez firmę TOSHIBA są centeralnym elementem wielu z dostępnych obecnie na rynku komputerów przenośnych. W ciągu ostatnich 20 lat przełomowe wydarzenia w branży objęły wprowadzenie pierwszego komputera przenośnego z wbudowaną obsługą łączności bezprzewodowejoraz opracowanie akumulatora litowego. Nowsze innowacje firmy TOSHIBA zrewolucjonizowały ideę łączenia technolog cyfrowych (z ang."digital convergence"). Ogromne inwestycje w badania i rozwój zapewnią postęp na długie lata.

 • Kształtujące trendy projekty
 • Firma TOSHIBA może się już pochwalic długim dziedzictwem w dostarczaniu nagradzanych projektów. Wszystkie systemy firmy TOSHIBA są tworzone przez wewnętrznych projektantów, a jej produkty regularnie zdobywają prestiżowe międzynarodowe nagrody w dziedzinie projektowania i technologii. Główną ideą we wszystkim co robimy jest połączenie stylu z maksymalną funkcjonalnością. Przyjazne dla użytkowania funkcje tworzą doskonałą kombinację z ultralekkimi obudowami i małymi wymiarami. Te komputery przenośne są swoistym symbolem statusu - być ich właścicielem i pokazywać się z nimi to prawdziwa przyjemność.
  Doradcy biznesowi - MBM Electronics czekają na Państwa telefony:
  • w Krakowie pod numerami /012 416-37-37; 416-38-38.
  Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
  Copyright (c) 2014 All Right Reserved