Interaktywność
Amodit
eDokumenty
Kopiarki
Małe grupy robocze
Zielone Biuro
Depatramentowe
Wysoko nakładowe
Praca w kolorze
Urz. Poleasingowe
Projektory
Komputery
Drukarki etykiet
Nowości

Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


Dużo kopiujesz i chcesz szybko drukować? kopiuj i drukuj z MBM ELECTRONICS. Posiadamy w naszej ofercie urządzenia potrafiące pracować z prędkością nawet 80 wydruków na minutę. Ale to nie wszystko. Po połączeniu ich w tzw. Tandem, nasze centrum kopiująco-drukujące wykonuje 160 wydruków i kopii na minutę. Oczywiście nasze urządzenia wysokonakładowe to wysoka trwałość i niezawodność w każdej sytuacji. Integracja sieciowa pozwala na pracę z pełną szybkością, ciągłe monitorowanie jej ze stanowisk roboczych oraz bezproblemową diagnostykę. No i na koniec rzecz najważniejsza, wszystko co robimy to najwyższa jakość produkowanych dokumentów i możliwość ich wszechstronnej edycji.

Korzyści płynące ze stosowania koloru w dokumentach można już dzisiaj z powodzeniem porównać do korzyści, jakie przyniósł użytkownikom kolor w telewizji. Atrakcyjniejsza forma, lepiej przyswajalny i bardziej zrozumiały przekaz, możliwość wywarcia wrażenia na odbiorcy. Dzięki najnowszym wielofunkcyjnym systemom sieciowego druku i kopiowania kolorowego TOSHIBA, już dzisiaj możesz sprawić, że dokumenty, które produkujesz na potrzeby swojego biura lub na zlecenie Twoich klientów nabiorą formy, o jakiej zawsze marzyłeś. Urządzenia TOSHIBA wprowadzają nowe rozwiązania technologiczne i łączą w sobie jakość produkcyjnych profesjonalnych urządzeń dla małej poligrafii cyfrowej z ergonomicznością i funkcjonalnością niezastąpioną w pracy każdego biura. Przeczytaj opisy poszczególnych urządzeń, aby dowiedzieć się o nich więcej.


symulator - panel sterowania

W celu zademonstrowania Państwu urządzeń Toshiba e-STUDIO stworzyliśmy możliwość wirtualnego zapoznania się z dotykowym panelem sterowania, który posiadają modele oparte na technologii e-BRIDGE II. Symulator pozwala zapoznać się z funkcjami kopiowania, skanowania, faksu, e-FILLING, ustawień użytkownika i konfiguracją administratora, oraz sposobem ich programowania.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved