Interaktywność
Amodit
eDokumenty
Kopiarki
Projektory
Komputery
Drukarki etykiet
Nowości

Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem, dedykowany dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych. Zawarte w nim moduły wspomagają bieżące zarządzanie zasobami i procesami firmy m.in. w obszarze księgowości, finansów i kontrolingu, sprzedaży i gospodarki magazynowej, kadr i płac oraz produkcji.

RAKSSQL jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w przedsiębiorstwie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej. Oparty na jednej wspólnej bazie, pozwala zintegrować informacje i ich przepływ w obrębie całej firmy. Dane wprowadzane do systemu są natychmiast dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników.

System RAKSSQL oparty został na nowoczesnej bazie danych SQL, która zapewnia pracę w architekturze klient serwer. Dzięki temu RAKSSQL oferuje wysoką wydajność i stabilność oraz bezpieczeństwo danych. Aplikacja daje możliwość wyboru systemu operacyjnego serwera. Oferowana baza danych SQL znakomicie pracuje zarówno w środowisku Windows, jak i Linux. We wszystkich modułach obowiązują te same - spójne i logiczne zasady obsługi. System zapewnia wysoką ergonomię pracy użytkownika i przejrzystość obsługi całego programu. Istotną cechą pakietu jest skalowalność, zapewniająca łatwą rozbudowę w przypadku rozwoju działalności lub wzrostu wymagań użytkownika.


instrukcja instalacji
DEMO RAKS 
Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved